Lagt til
epost
fornavn
etternavn
mobil
bidra
20/04/2022
lhn01@live.no
Vida
Kirkevik Heggernes
90142925
Kusine til Lisa Njaa, vil gjerne jobbe samtidig som Ella Njaa og på samme sted! Legger ved infoen min(Lisa) så videreformidler jeg alt til henne.
19/04/2022
halbakkeningrid@gmail.com
Ingrid
Halbakken
94868832
Følge korps!
19/04/2022
jon.varaker@07.no
Jon
Våraker
90112600
Dette er Eva fra OFB som melder Jon som frivillig, fra Filadelfia Drammen, - han kan gjøre hva som helst fra fredag morgen og utover - spiller med Filadelfia i 3. Divisjon.
18/04/2022
liisa.aagedal@gmail.com
Liisa
Aagedal
45390059
Jeg ser dere trenger hjelp når Oslofjord spiller på lørdag. Jeg kan stille kl 1730-2030.
18/04/2022
Sanderbraa@gmail.com
Aleksander
Braathen
41603310
Hva som helst!🙂
08/04/2022
meretetoftjensen@gmail.com
Merete
Dejgaard Toft Jensen
97335018
Havde været gøy at hjælpe med scenerigg, men ellers havde funksjonær eller Kafé sikkert også være bra. Jeg er dansk (og snakker fornorsket dansk), men har ingen problemer med at forstå norsk (inklusiv rare dialekter). Jeg har ikke mye erfaring med scenerigg
06/04/2022
maghex@gmail.com
Magnus
Hexeberg
93671586
Kan hjelpe til på lørdagen, men må ha fri i god tid før jeg skal spille med Skui brassband. Åpen for de fleste arbeidsoppgaver, men helst ikke sjåfør.
31/03/2022
eiskjeret@gmail.com
Espen
Harberg Skjæret
93683052
Stiller gjerne som funksjonær. Vakt/ sjekk at folka har billett/garderobevakt. Slik typ de oppgavene. Er elendig med penger og betaling, så hold meg unna slike steder der jeg må bruke hodet på tall.
29/03/2022
hurra@meg.rundt
Hurra Meg
Rundt
98989898
Skape gooood stemning!
28/03/2022
borgen.astrid@gmail.com
Astrid
Borgen
92220719
Gjerne kiosk . Men IKKE sjåfør ( er ikke så kjent i Oslo). Men jeg gjør det dere trenger😊 Helst ikke mer enn 6 timer på fredag.
22/03/2022
ggjerde@gmail.com
Geir
Gjerde
48992519
Scenerigg - har vært med på det tidligere.
14/03/2022
miaforsdahl@gmail.com
Marie Beate
Forsdahl
47 34 92 29
Funksjonær
14/03/2022
killwers@gmail.com
Edda
Forsdahl
41358441
Funksjonær
14/03/2022
martheundrum@gmail.com
Marthe
Undrum
97077886
Kafé, kan også bidra i sekreteriatet om det er fullt på kafé. :) (sendte inn skjema tidligere med feil tidspunkt, dette er riktig)
14/03/2022
martheundrum@gmail.com
Marthe
Undrum
97077886
Ønsker å stå i kaféen, hvis det er fullt der så kan jeg også bidra i sekretariatet. :)
13/03/2022
Stigaas@online.no
Stig Åge
Solemsl
91749590
Fortrinnsvis sekretariat event. Funksjonær. Kan fredag kl.15:30- 20:00. Dvs. samme vaktskift som Marita Gading
13/03/2022
Marita.gading@online.no
Marita
Gading
99163829
helst Sekretariat event. Funksjonær. Kan jobbe fra kl. 15:00-20:00 samtidig som Stig Åge Solemsli (se separat påmelding).
13/03/2022
Susanneaareskjold@live.no
Susanne
Åreskjold
47612793
Jeg kan stå i kafe, eller være vaktbikkje 😁
11/03/2022
Clas.bekkevold@live.no
Clas
Bekkevold
40063615
Scenerigg
10/03/2022
Elias.rese@gmail.com
Elias
Rese
95768606
Kafé eller funksjonær
08/03/2022
eirikjorg56@gmail.com
Eirik
Jørgensen
47925377
Scenerigg eller kafé.
07/03/2022
thomas.saevik@hotmail.com
Thomas
Sævik
94174070
Helst ikke følge korps eller være sjåfør, ellers kan jeg bidra med det som trengs.
07/03/2022
mari.alvik@gmail.com
Mari
Alvik Hagen
90649173
Scenerigg og/eller følge korps. Helst ikke mer enn 4 timer per dag.
07/03/2022
rensoei@gmail.com
Renate
Bergersen Søisdal
45390767
Jeg kan gjøre det meste, unntatt sjåfør.
07/03/2022
elimarievik@gmail.com
Eli Marie
Vik
97777124
Jeg kan hjelpe til med hva som helst, med unntak av å være sjåfør.
27/02/2022
Ingebjorghoel@gmail.com
Ingebjørg Hoel
Hervig
92295975
Jeg ønsker helst kafe. Jeg spiller i Eidsberg brassband, så kan hjelpe til før og etter spilling med dem både fredag og lørdag. Har derfor ikke krysset på noen alternativer.
23/02/2022
Ronnaugstokke@gmail.com
Rønnaug
Stokke
93287650
jeg vil på FESTIVAAAAAAL
12/02/2022
Sverre.skarstein@gmail.com
Sverre
Skarstein
95900880
Alt unntatt mat/kiosk
06/02/2022
Grypla@gmail.com
Gry
Pladsen
92269903
Følge korps
06/02/2022
ruudxs@online.no
Åshild
Helle Ruud
95244027
Kafé
06/02/2022
ruudxs@online.no
Kristin Ruud
Myking
99010087
Kafé
03/02/2022
Ronnaugstokke@gmail.com
Rønnaug
Stokke
93287650
Drikke øl
01/02/2022
paal.skullerud@gmail.com
Paal
Skullerud
47312151
Funksjonær, sekretariat
01/02/2022
Aste.skullerud@gmail.com
Åste
Skullerud
90967304
Jeg bidrar gjerne i kafé, ev. sekretariat. Kan jobbe fredag etter kl 16 og fem timer sammenhengende i løpet av lørdag (fleksibel mht tidspunkt).
31/01/2022
ehn2006@hotmail.com
Ella Heggernes
Njaa
919 91 092
Kafé Funksjonær Scenerigg
31/01/2022
harald.njaa@hotmail.com
Harald Aksel
Njaa
95121205
Scenerigg Følge korps Funksjonær
01/01/2022
andersamua@gmail.com
Anders
Amundsen
4663809
Kan gjerne være Scenevert-Artistvert eller områdevakt eller tilsvarende. Evnt frivillig innsjekk-Billetter og tilsvarende. Har en del erfaring fra Lillehammer Live 2021, Dølajazz 2020, Øyafestivalen 2019 med flere. Har også erfaring med å spille i brassband.
12/12/2021
petterholstad@me.com
Petter
Holstad
92696496
Sjåfør :) Har kjørt rundt 400 biler på 9 år og er godt kjent i sentrum.
20/09/2021
liepa.pikelyte@gmail.com
Liepa
Pikelyte
41329024
As I am not fully fluent in Norwegian I think I would be the most efficient and helpful in the "Stage rig" section, but I would love to help more if there ar eany other tastks you think I am able to do!
10/03/2020
s-clunde@online.no
Svein Chr.
Lunde
95986505
Scenerigg, fredag. Stolsjauing for 3. år på rad i så fall! :-) Kan komme fra ca. kl. 15.
09/03/2020
bareentest@test.no
Tester
Skjema
923847293847
Null niks nada
19/02/2020
Siribeaterygg@gmail.com
Siri Beate
Rygg
41458220
Sekretariat eller følge korps
18/02/2020
okb@evr-norge.no
Øivind
Bergum
92632280
Scenerigg, 1200-1900 spiller med Filadelfia og Montebello
18/02/2020
Kjetil.vange@gmail.com
Kjetil
Vange
40885790
Har erfaring fra scene. Kan gjøre det meste.
18/02/2020
Marithsolveig@gmail.com
Marith
Årthun
41637314
Alt som ikke innebærer tunge løft👍
18/02/2020
Thomas.saevik@hotmail.com
Thomas
Sævik
94174070
Funksjonær
18/02/2020
Eli.tengelsen@hotmail.com
eli
tengelsen
91305802
funksjonær
18/02/2020
Eli.tengelsen@hotmail.com
Eli
Tengelsen
91305802
funksjonær
12/02/2020
ronnaugstokke@gmail.com
rønnaug
stokke
93287650
jeg skal se på alle de andre som jobber
Tidspunkt tilgjengelig